Olmaz Demeyin !
 PRİNS
Yeni Tuscon
 tuscon
BRC 'li

 brc li

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret137889
 • BRC Bosch Yeni Start/Stop Sistemiyle Entegre - 11/05/2011
 • Yenilikçi = çevreye karşı daha duyarlı.
  BOSCH Yeni Start/Stop Sistemi araç kullanmayı saf bir zevk haline dönüştürüyor. Bunun nedeni, sistemin size çevreyi korumak, yakıttan tasarruf etmek ve aynı zamanda saf bir sürüş konforu yaşamak için yardımcı olması. Örneğin kırmızı ışıkta durduğunuz zaman bu işlev motoru otomatik olarak durduruyor. Gaz pedalına basar basmaz da motor siz neredeyse hiç fark etmeden yeniden çalışıyor.
  Özellikle hızlı ve sessiz otomatik marş yalnızca üstün performanslı Start/Stop Marş Motoru sayesinde değil; aynı zamanda çalıştırma işleminin elektronik kumandası sayesinde sağlanır. Bu hızlı marş o denli ekonomiktir ki; bir saniyeden daha kısa duruşlar bile paranızdan tasarruf sağlar.

   

   

  Artık her duruşun bir kıymeti var.
  Motorun verimsiz bir biçimde çalışmasına izin vermektense, aracın her duruşunda Bosch Start/Stop Sisteminin motoru kapatmasına izin verin.

  Şehirdeki araç sürüş döngüsünde, Start/Stop Sistemi CO2 emisyonlarını ve yakıt tüketimini %8 azaltır. Bu sürüş döngüsü her biri beş saniyeden 12 duruşun yapıldığı 7 kilometrelik bir yoldan oluşur. Şehir trafiğinde durma süreleri uzayabilir ve dolayısıyla tasarruf potansiyeli daha da fazladır.

   

   Motor marşına ve yakıtın yanmasına kumanda etmeye yarayan işlevler motorun kontrol ünitesine yerleştirilmiştir. Aracın akü şarjı bir sensör vasıtasıyla denetlenir. Bosch start/stop sistemi, çok dayanıklı bir marş motorundan, entegre start/stop koordinatörlü motor ECU’sundan ve akü şarjının o andaki ve ilerideki durumun hesaplamaya yönelik bir sensörden meydana gelir.
  Sistem bileşenlerinin klasik bileşenlerden büyük olmaması sayesinde, Bosch start/stop sistemi neredeyse her taşıta zahmetsizce entegre edilebilir.

   

   

   

   Kullanıcıya sağladığı yararlar: Yakıt tüketiminde %8'e varan tasarruf aynı zamanda CO2 çıktısının azalmasını sağlar Araç tekrar harekete geçerken pratik, gecikmesiz marş basma Neredeyse her tip motor büyüklüğüne göre ölçeklenebilir start/stop sistemi Mevcut motor konseptlerine kolay entegre edilir Tek kaynaktan dayanıklı ve ekonomik açıdan verimli sistem çözümü
  http://rb-kwin.bosch.com/tr/tr/autom...tor/index.html

  İşte BRC şimdi bu özelliği tanıyor ve LPG’ li aracınız her duruşunuzdan sonra benzinle değil, LPG ile yola devam ediyor, ekstra tasarruf sağlıyor.

  Sektörde bir ilk yine BRC’ den. 

   

    BRC ile kaybetmek yok..

   2a-lpg'den alıntıdır.

   

   

   

   

   

   

   

  Duyuru Arşivi

 • Neden Brc ?
 • Brc ve Ürünleri Hakkında
 • Gazetede Yayınlanan Lpg Tanklar Hakkında
 • Antalya Auto Show 2008 Fuarı
 • Sıralı Sistem Montajında Devrim
 • Antalya Bayii Toplantısı
 • BRC Likit Lpg Enjeksiyon Sistemi Hızla Gelişiyor.
 • BRC Bosch Yeni Start/Stop Sistemiyle Entegre
 • 15-19 Nisan Bayii'ler İtalya'da • Tanıtım Video
  Markalar

   

   

  HIZLI İLETİŞİM

  0 242 221 40 40
  0 543 221 40 40
  0 549 221 40 40
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar32.758032.8893
  Euro35.021935.1622
  Tsı ( Benzine SON ! )

   vialle likit

  Kalite de Öncü
   uysal
   brc
  Tercihiniz KALİTE mi ?
   

  Prins
   prins antalya
  Kaliteyi Zaman Belirler.

   brc slayt