Olmaz Demeyin !
 PRİNS
Yeni Tuscon
 tuscon
BRC 'li

 brc li

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret137888

Fsı Tsı Araçlara Lpg Montajı

Antalya da lpg sektörünün öncülerinden olan firmamızda fsı & tsı motorlu araçlara montajlarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Brc markasının üstün ve vazgeçilmez kalitesinin yanında firmamız Uysal Otogaz ın deneyimli ve teknolojiyi sürekli takip eden, bütün yenilikleri en kısa zamanda siz müşterilerimize en iyi şekilde sunan personelimiz fsı & tsı motorlu araçlara lpg montajı konusunda gerekli tüm eğitimleri alarak bu konuda da Antalya da öncü olmayı başarmıştır.

Fsı motorlu araçlarda;

Fsı motorlu araçlarda lpg dönüşüm sonrasında günümüz akaryakıt fiyatları ile yakıt sarfiyatınızda net:%35'lik bir tasarrufunuz olacaktır. Sistem %98 lpg ile çalışmaktadır.sistemdeki yazılım gereği motor devri 900 d/d düştüğü anda 2 sn'lik benzin enjektörleri devreye girer, 2 sn sonra tekrar lpg enjektöleri devreye girer ve sistem lpg 'de çalışmaya devam eder. Bu geçişler esnasında kullanıcının sisteme hiç bir müdahalesi gerekmez. Sistem otomatik olarak bu geçişleri sağlamaktadır. Ayrıca takılan sistemin aracın normal işleyişine hiç bir sakıncası olmamakla beraber araçta kullanıcının hissedeceği bir performans kaybı da yaşanmaz. Araçta arıza ikaz lambası yanma durumu da söz konusu değildir.

Tsı motorlu araçlarda;

Tsı motorlu araçlarda lpg dönüşüm sonrasında günümüz akaryakıt fiyatları ile yakıt sarfiyatınızda net:%35'lik bir tasarrufunuz olacaktır. Sistem %98 lpg ile çalışmaktadır.Sistemdeki yazılım gereği motor devri 900d/d düştüğü anda 5 sn'lik benzin enjektörleri devreye girer, 5 sn sonra tekrar lpg enjektörleri devreye girer ve sistem lpg'de çalışmaya devam eder. Bu geçişler esnasında kullanıcının sisteme hiç bir müdahelesi gerekmez. Sistem otomatik olarak bu geçişleri sağlamaktadır. Ayrıca takılan lpg sisteminin aracın normal işleyişine hiçbir sakıncası olmamakla beraber araçta kullanıcının hissedeceği bir performans kaybı da yaşanmaz. Araçta arıza ikaz lambası yanma durumu söz konusu değildir.

Daha ayrıntılı bilgilendirme için sizleri lpg montaj merkezimize bekleriz.

Tanıtım Video
Markalar

 

 

HIZLI İLETİŞİM

0 242 221 40 40
0 543 221 40 40
0 549 221 40 40
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Tsı ( Benzine SON ! )

 vialle likit

Kalite de Öncü
 uysal
 brc
Tercihiniz KALİTE mi ?
 

Prins
 prins antalya
Kaliteyi Zaman Belirler.

 brc slayt