Olmaz Demeyin !
 PRİNS
Yeni Tuscon
 tuscon
BRC 'li

 brc li

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret137889

Vialle Likit


UYUMLU ARAÇ LİSTESİ için yazıyaTIKLAYINIZ.


VIALLE  LPDI  LİKİT  SİSTEMİ İLE

 TSI MOTORLU

(VOLKSWAGEN - SKODA - AUDİ - SEAT ) ,   

GDI MOTORLU

             HYUNDAI - KIA - MITSUBISHI

 ARAÇLARDA BENZİNE SON! 

              VOLKSWAGEN                                            SKODA

 

                                                     AUDİ - SEAT

                      

MONTAJLARIMIZ

 LPdi SIVI PÜSKÜRTMELİ SİSTEM 


LPi de olduğu gibi LPdi sisteminde de otogaz bütün süreç te likit durumundadır. Fakat LPdi sistemiyle giriş valfleri en yeni direk enjeksiyon motorlarına uygun olarak atlanmıştır. Otogaz silindirler içine standart benzin enjektörleri kanalıyla verilir. Bu çığır açan sistem için  bazı yeni ve patentli komponentler geliştirilmiştir.  

 

 AVANTAJLAR

LPdi sisteminin bazı avantajları vardır. Direk enjeksiyon sebebiyle hiç filtre değişimine ihtiyaç göstermediği için servis dostu bir sistemdir. İlave olarak motor soğutma sisteminde herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. Böylelikle motorun tam gücü kullanılabilir. Direk enjeksiyonda çevreye dost otogaz kullanılmaktadır ki bu da karbon dioksit salımını %20 ye kadar azaltmaktadır Yeni ve mevcut araçlar için Euro5 standartlarına uygunluğu bulunmaktadır. Direk enjeksiyonla enjekte edilen yakıt miktarını ölçmemizi mümkündür. Bu da motor yönetim sisteminin tüm kapasitesini kullanılabilmesine olanak sağlar ve optimum yakıt tüketimi ve sürüş sağlanır.

 TEKNİK

 LPdi tanka entegre çok iyi bilinen LPi membranlı pompa kullanır. Pompa sistemdeki basıncı artırır ve dolaşım için yakıt verir. LPdi sistemimin kalbi otogaz ve benzinin serbestçe değişimini sağlayan patentli FSU (Yakıt Değişim Ünitesi) dir. Benzin ve otogaz FSU içine verilir ve seçilen yakıt araçtaki enjeksiyon oluşmadan önce basıncı 100 bara kadar artıran orjinal yüksek basınç pompasına gönderilir. Aracın tek olan bu sisemi istenirse tek yakıtta da çalışabilir. Keza, motor otogazla da çalıştırılabilir. Benzin sistemi sadece LPG tankının boşalmasında aracın yakıtını yedeklemek için kullanılabilir. Şüphesiz sürücü bir yakıttan diğerine Viallenin denenmiş,güvenilir yakıt swici vasıtasıyla geçmekte serbesttir. Otogaz belli şartlar altında sıcağın etkisiyle buharlaşabilen fiziksel özelliklere haizdir. Bu alıştığınız benzinli motorlarından daha uzun marş süreleri olmasına sebep olabilir. Bu etkiyi en aza indirmek için bazı modellerde bir otogaz pompası araç kapısı açıldığında basıncın sistemde daha erken oluşmasını sağlamak için faaliyete geçer. Bu basınç artışı buhar şekline dönen yakıtı tekrar sıkıştırarak likit haline dönüştürür.

MEVCUDİYET

LPdi birçok araca uygun jenerik bir sistemdir. Herhangi bir pazar girmeden önce Vialle sıkı test ve onay prosedürleri uygular. Halen Vialle LPdi sistemlerini VAG yelpazesine ait araçlara ürün vermektedir. 2010 yılında direk enjeksiyonlu diğer araçların çoğuna sistem verilecektir.


      

 

Tanıtım Video
Markalar

 

 

HIZLI İLETİŞİM

0 242 221 40 40
0 543 221 40 40
0 549 221 40 40
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Tsı ( Benzine SON ! )

 vialle likit

Kalite de Öncü
 uysal
 brc
Tercihiniz KALİTE mi ?
 

Prins
 prins antalya
Kaliteyi Zaman Belirler.

 brc slayt